OFICJALNIE: Bugaj i Sypek wracają z wypożyczenia z Lechii Gdańsk!
Dawid Bugaj i Jakub Sypek zakończyli swoje występy na wypożyczeniu dla Lechii Gdańsk. Zarówno jeden jak i drugi wrócą do swoich poprzednich klubów.
Bugaj do Lechii przybył w lipcu 2023 r. z włoskiego SPAL 2013. Łącznie w zespole z Gdańska zagrał w dwudziestu ośmiu meczach (dwudziestu siedmiu ligowych i jednym pucharowym).
Sypek natomiast trafił do Lechii z Widzewa Łódź również w lipcu 2023 r, zatem obaj piłkarze przychodzili w podobnym czasie i ich odejście również się zbiegło. 23-letni pomocnik ma na swoim koncie dwadzieścia trzy mecze. Podczas jednego z nich ustrzelił bramkę.
Oboje znacząco przyczynili się do wygranej w Fortuna 1 Lidze oraz awansie do PKO BP Ekstraklasy.
https://twitter.com/LechiaGdanskSA/status/1796561640101658746
Polecane
Piłka nożna04.06.26OFICJALNIE: Piotr Stokowiec wraca do Polonii Warszawa!
Ewa Betlej
Piłka nożna03.06.26Mecz towarzyski: Polska remisuje z Nigerią na Narodowym
Paweł Stańczyk
Piłka nożna03.06.26[GALERIA] Betclic 2 Liga: Warta Poznań – Resovia Rzeszów
Mariusz Cichowski
Piłka nożna02.06.26Radomiak Radom z zakazem transferowym!
Ewa Betlej