[VIDEO]: Drugie trafienie Bochniewicza na zakończenie ligi holenderskiej!
Paweł Bochniewicz w meczu 34. kolejki ligi holenderskiej strzelił bramkę przeciwko DVV Go Ahead Eagles. Jego zespół sc Heerenveen zwyciężył na własnym stadionie 2:0.
Polski defensor wybiegł w podstawowej jedenastce gospodarzy. Na chwilę przed zakończeniem pierwszej połowy otworzył wynik spotkania golem w 43. minucie. Bramka ta wyprowadziła sc Heerenveen na prowadzenie 1:0 w tym meczu. Dla polskiego obrońcy było to drugie i zarazem ostatnie trafienie w tym sezonie ligowym. Paweł Bochniewicz zagrał przez dziewięćdziesiąt minut, a potem został zmieniony przez Jeffrey’a Bruma.
Ostatecznie jego klub wygrał 2:0 i zajął ósme miejsce w holenderskiej Eredivisie z czterdziestoma sześcioma oczkami. To daje im półfinał baraży o Ligę Konferencji Europy, w której zmierzą się z FC Twente.
34. kolejka holenderskiej ligi:
sc Heerenveen – DVV Go Ahead Eagles 2:0 (1:0)
43′ 1:0 Paweł Bochniewicz
79′ 2:0 Che Nunnely
https://twitter.com/Sohaib_That/status/1662810881095503873
Polecane
Piłka nożna31.03.26OFICJALNIE: Jan Urban będzie nadal sternikiem polskiej kadry!
Tymoteusz Mech
Piłka nożna31.03.26Baraże MŚ 2026: Polacy przedłużają 100-letnią niemoc w Sztokholmie!
Tymoteusz Mech
Piłka nożna31.03.26Eliminacje ME U21: Polacy mimo absencji ponownie pokonali Czarnogórę! Gdzie jest ich sufit?
Tymoteusz Mech
Piłka nożna31.03.26U17: Polacy remisują z Chorwatami, którzy świętują awans na Euro!
Robert Malcharczyk