Po dwóch porażkach z rzędu koszykarze Legii wygrywają w Toruniu z Polskim Cukrem. Pięciu legionistów zdobyło minimum czternaście oczek. Wśród torunian najlepszy był Aaron Cel. Zabójczą bronią stołecznej ekipy było aż dziewiętnaście celnych trójek.

Pierwsze minuty należały do gospodarzy. Polski Cukier szybko odskakuje na 10:3. Dopiero wtedy legioniści zaczynają odrabianie strat. Idzie to powoli, ale skutecznie. Po dwóch celnych trójkach (Medford jr. i Kulka) goście wyszli na prowadzenie 19:20 w końcówce pierwszej kwarty. Po wznowieniu gry szybko trójkę trafia Obie Trotter, ale w odpowiedzi pięć oczek zdobywa Grzegorz Kamiński. W zespole z Torunia uaktywnił się Aaron Cel (26 pkt i 11 zbiórek w spotkaniu). Legia jednak odpowiadała kolejnymi trafieniami zza łuku. Po wsadzie Earla Watsona warszawianie prowadzili nawet 36:43 w szesnastej minucie. Sygnał do odrobienia strat dał ponownie Aaron Cel. Torunianie zmniejszyli starty przed przerwą do jednego punktu. Po połowie Legia prowadziła 49:50.

W trzeciej kwarcie skuteczne akcje Legii w wykonaniu Watsona i Morrisa sprawiły, że goście wyszli nawet na dwunastopunktowe prowadzenie. Później skuteczne akcje Neala sprawiły, że goście utrzymywali dwucfrową przewagę. Na kolejne trafienia trzypunktowe Legii sprawiały ogromne problemy torunianom. W trzy kwarty Legia trafiła piętnaście z dwudziestu sześciu takich rzutów. W czwartej kwarcie kolejne trójki Neala oznaczały, że przewaga wzrastała i wynosiła w pewnym momencie nawet 75:92. W końcówce torunianie jeszcze walczyli o lepszy wynik. Po akcji 2+1 Obiego Trottera zbliżyli się jeszcze na osiem punktów. To było wszystko na co Polski Cukier mógł sobie pozwolić.

POLSKI CUKIER TORUŃ – LEGIA WARSZAWA  94:102  (22:22, 27:28, 17:26, 28:26)

Polski Cukier: Aaron Cel 26 (11 zbiórek i 4/5 za trzy), Damian Kulig 21, Keyshawn Woods 18, Donovan Jackson 13 (8 asyst), Obie Trotter 10, Carlton Bragg 4, Bartosz Diduszko 2, Marcien Wieluński 0, Michał Samsonowicz 0, Aleksander Perka 0.

Legia: Nickolas Neal 24 (4/6 za trzy, 7 asyst), Earl Watson 16 (8 zbiórek i 4 asysty), Jakub Karolak 15 (5/9 za trzy), Jamel Morris 14, Lester Medford 14 ((4/5 za trzy i 9 asyst), Grzegorz Kulka 9 (8 zbiórek i 6 asyst), Grzegorz Kamiński 5, Adam Linowski 3, Dariusz Wyka 2.