Cagliari Calcio z Sebastianem Walukiewiczem w składzie przegrało na własnym stadionie z SSC Napoli 1:4, a dwie bramki dla przyjezdnych zdobył Piotr Zieliński.

Wynik spotkania w 13.minucie mógł otworzyć Lorenzo Insigne jednak jego uderzenie z okolić szesnastu metrów minęło prawy słupek bramki strzeżonej przez Cragno. W 25.minucie podanie z prawej strony od Andrei Petagana otrzymał Piotr Zieliński, przełożył piłkę na lewą nogę i potężnym uderzeniem z okolic szesnastego metra pokonał bramkarza gospodarzy. W drugiej części spotkania do wyrównania doprowadził Joao Pedro, który wykorzystał dośrodkowanie z lewej strony boiska i pokonał Ospine. Radość miejscowych trwała zaledwie dwie minuty, bo po raz drugi bramkarza rywali pokonał rozgrywające fenomenalne spotkanie Piotr Zieliński. Polak minął w polu karnym jednego z zawodników rywali i pewnym uderzeniem ponownie wyprowadził swój zespół na prowadzenie. Kilkanaście sekund później drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną otrzymał Babis Lykogiannis, który faulował przed polem karnym zawodnika Napoli. Niespełna kwadrans przed zakończeniem regulaminowego czasu gry przyjezdni wykorzystali grę w przewadze i za sprawą Hirvinga Lozano podwyższyli przewagę. W 77.minucie plac gry opuścił Zieliński, którego zastąpił Eljif Elmas. Wynik spotkania strzałem z rzutu karnego ustalił Lorenzo Insigne.

Poza kadrą meczową zespołu z Neapolu znalazł się Arkadiusz Milik, który nie został zgłoszony przez zespół do rozgrywek.