Magiera
fot: przegląd sportowy

Jacek Magiera przestał pełnić obowiązki selekcjonera reprezentacji Polski do lat 19. Do rozwiązania kontraktu doszło za porozumieniem obu stron.

Decyzja Jacka Magiery jest podyktowana odwołaniem przez UEFA eliminacji do mistrzostw Europy. W związku z brakiem możliwości poprowadzenia Polskiej kadry w tych meczach Jacek Magiera zdecydował się na powrót do piłki klubowej.

„Wiosną reprezentacja Polski do lat 19 miała rozpocząć swoje rozgrywki eliminacyjne do letnich mistrzostw Europy. Komitet Wykonawczy UEFA, ze względu na efekty pandemii, zdecydował jednak o anulowaniu tegorocznych turniejów. Trener Magiera poprosił mnie o rozmowę i powiedział, że w związku z brakiem możliwość gry, chciałby poszukać innych wyzwań i wrócić do piłki klubowej. Chciałby po prostu robić to, co kocha i umie najlepiej, a w tym momencie piłka w młodzieżowym wydaniu reprezentacyjnym została zamrożona. Rozumiem Jacka, dlatego też zdecydowaliśmy się rozwiązać umowę za porozumieniem stron. Trener Magiera jest bardzo lojalnym pracownikiem, który wywiązywał się ze wszystkich powierzonych mu zadań. Chciałbym mu bardzo serdecznie podziękować za dotychczasową pracę na rzecz rozwoju polskiej piłki, jego profesjonalizm, pasję, zaangażowanie i poświęcenie. Jacek zawsze może liczyć na nasze wsparcie. Życzę mu powodzenia w dalszej karierze trenerskiej”-Takimi słowami Jacka Magiere pożegnał prezes PZPN Zbigniew Boniek.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!