KODI JUSTICE, fot. Anna Kmiotek, polski-sport.com

W poniedziałek brązowy medalista Energa Basket Ligi ubiegłego sezonu, WKS Śląsk Wrocław, zapisał na koncie pierwsze zwycięstwo aktualnych rozgrywek. Zawodnicy ze stolicy Dolnego Śląska po porażce z zespołami z Zielonej Góry, Ostrowa Wielkopolskiego i Torunia, mogli cieszyć się wygraną z drużyną Enei Abramczyk Astorii Bydgoszcz. Podopieczni Artura Gronka dobrze weszli w mecz i wygrali pierwszą kwartę, jednak w drugiej połowie spotkania drużyna Petara Mijovicia zdołała odbudować się i wygrać mecz 90:81. Przed ostatnim spotkaniem WKS i Astoria były sąsiadami w tabeli. Aktualnie zespół Śląska Wrocław awansował na 10. miejsce, natomiast Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz plasuje się na 12. pozycji.

Byliśmy na miejscu i przygotowaliśmy dla Was fotorelację, którą możecie zobaczyć poniżej.