W sobotnich meczach 3. serii TAURON Ligi więcej szans dawano miejscowym, lecz w obu przypadkach triumfowali goście. W Bielsku-Białej BKS Bostik w trzech setach uległ bydgoskiemu Pałacowi. Pięciosetowe starcie miało miejsce w Legionowie, gdzie Legionovia pewnie wygrała dwa sety, po czym dostała zadyszki, którą wykorzystały rewelacyjnie grające opolanki wygrywając kolejne trzy partie.

BKS BOSTIK Bielsko-Biała – Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz 0:3 (20:25, 23:25, 23:25)

MVP: Magdalena Saad

BKS BOSTIK Bielsko-Biała: Kazała, Polak, Borowczak, Janiuk, Chmielewska, Pierzchała, Świrad, Łyszkiewicz, Orvosova, Bartkowska, Szlagowska, Mazur, Drabek

Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz: Balmas, Bokan, Kobus, Mazurek, Szperlak, Cassemiro, Majkowska, Różyńska, Szczepańska-Pogoda, Bałdyga, Hage, Justka, Saad

IŁCapital Legionovia Legionowo – UNI Opole 2:3 (25:13, 25:20, 18:25, 19:25, 9:25)

MVP: Regiane Bidias

IŁCapital Legionovia Legionowo: Tokarska, Barfield, Różański, Damaske, Szczyrba, Stefanik, Erkek, Dąbrowska, Tylska, Szymańska, Silva, Gryka, Grabka, Lemańczyk, Kulig.

UNI Opole: Orzyłowska, Stronias, Bidias, Pellegrino, Borawska, Pamuła, Muszyńska, Wołodko, Makarowska, Sieradzka, Bączyńska, Adamek.