Siatkówka plażowa

Michał Bryl i Bartosz Łosiak okazali się najlepsi turnieju Beach Pro Tour Doha. W finale Polacy pokonali Włochów Paolo Nicolai/Samuele Cottafava.

Bryl z Łosiakiem rozegrali kapitalny turniej. Swoją znakomitą formę potwierdzili w finałowym meczu w Dosze. W pierwszym secie po wyrównanym początku (5:5, 7:6) przejęli inicjatywę. Ich przewaga wyniosła już 17:12. W tym momencie Włosi zaczęli niebezpiecznie zbliżać się i doprowadzili do stanu 20:18. Odpowiedź polskiej pary była znakomita i dała prowadzenie w meczu.

Drugi set był popisem polskiej pary, która objęła prowadzenie 4:2. Minimalną przewagę Bryl z Łosiakiem jeszcze utrzymywali przez kilka akcji (8:6), a następnie już dyktowali warunki gry, czego potwierdzeniem były przewagi 16:12 oraz 19:14.

Bryl/Łosiak Nicolai/Cottafava 2:0 (21:18, 21:15).