Foto: lechia.pl

Lechia Gdańsk jest w fatalnej sytuacji w tabeli PKO BP Ekstraklasy. Gdańszczanie zajmują aktualnie miejsce spadkowe. Do tego dziś poinformowali o zakończeniu współpracy z trenerem Marcinem Kaczmarkiem oraz całym jego sztabem szkoleniowym. 

Istne trzęsienie ziemi przeżywa klub z Gdańska, który do niedawna plasował się w czołówce Ekstraklasy. W tym sezonie Lechii zdecydowanie nie idzie, za co winą obarczony został trener Marcin Kaczmarek wraz z całym swoim sztabem szkoleniowym. Jego liczby  w PKO BP Ekstraklasie mówią wiele. W szesnastu spotkaniach ligowych Lechii zaledwie sześć razy udało się wygrać i dwa razy zremisować. Pozostałe mecze zakończyły się porażką. To wszystko wpływa na fakt, że Lechia Gdańsk zajmuje dopiero przedostatnie miejsce w tabeli z dwudziestoma pięcioma punktami. Do bezpiecznej pozycji na ten moment traci trzy punkty.

Zarząd Lechii Gdańsk zdecydował się więc zwolnić zarówno pierwszego trenera jak i cały sztab szkoleniowy, o czym poinformował na oficjalnej stronie internetowej klubu. Decyzję dotyczące przyszłych personaliów drużyny z Gdańska mają zostać podjęte wkrótce.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!