#VolleyWrocław, fot. Anna Kmiotek, polski-sport.com

Za nami jednostronne spotkanie pomiędzy #VolleyWrocław, a OnlyBio Pałac Bydgoszcz. Wrocławianki pewnie pokonały rywalki 3:0 (25:21), (25:20), (25:22).

Tylko połowa pierwszej odsłony była wyrównana. Wrocławianki szybko przejęły inicjatywę i przez większość seta utrzymywały kilkupunktową przewagę.

Druga odsłona była już całkowicie jednostronna. Siatkarki z dolnośląska ani razu nie oddały prowadzenia – ich zagrywki oraz same ataki były skutecznie, a przyjęcie funkcjonowało na przyzwoitym poziomie.

Trzeci set rozpoczął się od walki punkt za punkt. Żadna z drużyn nie była w stanie odskoczyć na pokaźną liczbę oczek. Zawodniczki obu ekipy nie najlepiej radziły sobie zarówno w przyjęciu jak i w ataku. W decydującej fazie partii, to wrocławianki przycisnęły przeciwniczki i zdołały wygrać z nieznaczną przewagą.

Przez cały mecz brylowała Julia Szczurowska i to właśnie ona została MVP spotkania.

Po tym pojedynku nastąpiła zmiana na siódmym miejscu w tabeli Tauron Ligi. Mając dwadzieścia punktów drużyna #VolleyWrocław przejęła je od OnlyBio Pałac Bydgoszcz.