W piątek w lidze francuskiej z bramki cieszyć się mógł Przemysław Frankowski, który przyczynił się do zwycięstwa swojego zespołu nad RS Strasburg. Samobójcze trafienie zanotował z kolei Przemysław Wiśniewski w zremisowanym 1:1 meczu z Fiorentiną.

Anglia:

Łukasz Fabiański pojawił się w bramce West Hamu United, który pokonał Fulham 1:0.

Jan Bednarek rozegrał cały mecz przeciwko Manchesterowi City w którym Southampton przegrało 1:4.

Jakub Kiwior (Arsenal) wszedł na boisko w 80. minucie, a jego zespół zremisował 2:2 z Liverpoolem

Krystian Bielik rozegrał całe spotkanie i został ukarany żółtą kartką w zremisowanym przez Birmingham spotkaniu z Reading FC.

Michał Helik wyszedł w podstawowym składzie Huddersfield Town FC i zaliczył cale spotkanie pomagając swojemu zespołowi w zwycięstwie nad Watford FCA (3:2)

Bartosz Białkowski znalazł się poza kadrą meczową Millwall FC.

Australia:

Macarthur FC w barwach, którego całe spotkanie rozegrał w bramce Filip Kurto zremisowało z Western Sydney Wanderers 2:2.

Belgia:

Kamil Piątkowski rozegrał 20. minut w barwach KAA Gent w zremisowanym przez jego zespół spotkaniu z Unionem Saint-Gilloise.

Karol Fila grał do 70. minuty, a jego SV Zulte Waregem przegrało 2:3 z Royal Charleroi SC.

Radosław Majecki( Cercle Brugge KSF) rozegrał cały mecz, a jego zespół przegrał 1:2 z Antwerp FC.

Bułgaria:

Kornel Osyra rozegrał cały mecz w barwach Hebar 1918 w przegranym spotkaniu z Cherno More (0:1).

Czechy:

Bartosz Pikul (FK Pardubice) cały mecz ze Spartą Praga (przegrana 0:2) spędził na ławce rezerwowych.

Francja:

Przemysław Frankowski zdobył bramkę dla RC Lens, a wicelider Ligue 1 pokonał RC Strasburg 2:1. Całę spotkanie na ławce rezerwowych spędził Łukasz Poręba (RC Lens). Poza kadrą zespołu Lens znalazł się kontuzjowany Adam Buksa.

Marcin Bułka (Nicea) całe spotkanie przeciwko PSG spędził na ławce rezerwowych.

Mateusz Wieteska (Clermont Foot) rozegrał cały mecz w wygranym spotkaniu przeciwko ES Troyes AC (2:0).

Grecja:

Damian Szymański rozegrał cały mecz w wygranym przez jego AEK Ateny spotkaniu przeciwko ARIS-owi Saloniku.

Tymoteusz Puchacz (Panathinaikos Ateny) cały mecz spędził na ławce rezerwowych.

Holandia:

Kacper Kozłowski rozpoczął mecz w wyjściowym składzie Vitesse (wygrana 2:0 z Go Ahead Eagles) i został zmieniony w 79. minucie przez Chorwata Dominika Oroza. Bartosz Białek (Vitess) cale spotkanie spędził na ławce rezerwowych.

Całe spotkanie na boisku spędził Paweł Bochniewicz, a jego SC Heerenveen pokonało 2:1 Volendam.

Przemysław Tytoń (Twente) nie pojawił się na boisku w meczu przeciwko SC Cambuur Leeuwarden (wygrana 4:0).

Sebastian Szymański rozegrał cały mecz w barwach Feyenoordu Rotterdam, a jego zespół pokonał 5:1 RKC Waalwijk.

Japonia:

Jakub Słowik rozegrał cały mecz w bramce F.C. Tokyo, a jego zespół zremisował 1:1 z Shonan Bellmare.

Niemcy:

Rafał Gikiewicz rozegrał cały mecz w bramce Augsburga, a Robert Gumny został zmieniony w 65. minucie przegranego spotkania z 1. FC Köln.

Jakub Kamiński (VfL Wolfsburg) zagrał cały mecz w przegranym przez jego zespół w spotkaniu z Borussią M’gladbach.

Marcin Kamiński (Schalke 04) całe spotkanie z Hoffenheim spędził na ławce rezerwowych.

Dawid Kownacki i Michał Karbownik rozegrali pełne 90. minut w barwach Fortuny Düsseldorf z Arminią Bielefeld (2:2).

Damian Michalski zagrał cały mecz w barwach SpVgg Greuther Fürth, a jego zespół pokonał SV Sandhausen 2:0.

Turcja:

Pełne dziewięćdziesiąt minut w bramce Samsunspora rozegrał Jakub Szumski, którego zespół przegrał 0:1 z Goztepe AZ Izmir.

Michał Nalepa wyszedł w podstawowym składzie Sakaryasporu w wygranym przez jego zespół spotkaniu z Manisą FK.

Patryk Szysz, który rozegrał 86. minut zdobył bramkę dla Istanbuł BB, a jego zespół zremisował z Sivassporem.

Włochy:

Bartosz Drągowski, Szymon Żurkowski oraz Przemysław Wiśniewski (wszyscy Spezia) rozpoczęli spotkanie w wyjściowym składzie swojego zespołu. Przemysław Wiśniewski zdobył bramkę samobójczą i został ukarany żółtą kartką, a Bartłomiej Drągowski zaliczył asystę przy bramce M’bala Nzola. Wszyscy polscy zawodnicy rozegrali całe spotkanie. Drużyna reprezentantów Polski zremisowała 1:1 z Fiorentiną.

Łukasz Skorupski (Bologna) rozegrał cały mecz w wygranym przez jego zespół 2:0 spotkaniu przeciwko Atalancie.

Paweł Dawidowicz oglądał z perspektywy ławki rezerwowych zwycięstwo Hellasu Verona z US Sassuolo Calcio (2:0)

Nicola Zalewski zagrał cały mecz w barwach AS Romy przeciwko Torino (Karol Linette przebywał cały mecz na ławce rezerwowych), a jego zespół wygrał 1:0.

Wojciech Szczęsny rozegrał cały mecz, a Arkadiusz Milik pojawił się na boisku w 63. minucie przegranego przez Juventus spotkaniu z Lazio Rzym.

Szkocja:

Maciej Dąbrowski (Hibernian FC) rozegrał całe spotkanie, a jego zespół wygrał 2:1 z Alloa Athletic.

USA:

Mateusz Klich rozegrał całe spotkanie i otrzymał żółtą kartkę, a jego DC United przegrał 0:2 z Columbus Crew.

Występujący w Chicago Fire, Kacper Przybyłko pojawił się na boisku w 80. minucie w wygranym 2:1 spotkaniu z Minnesotą United.

Karol Świderski, który rozegrał 66. minut zdobył bramkę dla Charlotte, a Kamil Jóźwiak boisko opuścił w 77. minucie z żółtą kartką na koncie.

Jarosław Niezgoda rozegrał 45.minut w barwach Portland Timbers (porażka z Vancouver Whitecaps 0:1).

Węgry:

Wojciech Golla (Puskás) rozegrał cały mecz jednak nie pomógł swojemu zespołowi, który przegrał 0:3 z Kecskeméti TE.

Lukas Klemenz cały mecz spędził na ławce rezerwowych (Budapest Honvéd FC).