Alicja Rosolska

W ostatnim spotkaniu w Pucharze Billie Jean King w pojedynku deblowym Weronika Falkowska i Alicja Rosolska pokonały Annę Danilinę i Julię Putincewą.

Polki, które wcześniej przegrały dwa pojedynki singlowe nie miały szans na zwycięstwo jednak w pojedynku deblowym Biało-Czerwone zdobyły honorowy punkt pokonując rywalki 6:3, 6:4.

Spotkanie rozpoczęło się od przełamania Kazaszek jednak Falkowska i Rosolska w czwartym secie odrobiły straty, a w szóstym przełamały rywalki wychodząc na prowadzenie 4:2. Kolejne gemy był wyrównane i ostatecznie to Polki wygrały 6:3.

W drugim secie zarówno Kazaszki jak i polskie deblistki popełniały błędy przy własnym serwisie i w pięciu pierwszych gemach doszło do czterech przełamań po których to Polki prowadziły 5:2. W dziewiątym gemie Kazaszki ponownie przełamały Polki jednak po chwili nasze zawodniczki przełamały rywalki i wygrały 6:4.