Kacper Kozłowski

Zaszczytu znalezienia się w jedenastce 29. kolejki Eredivisie dostąpił polski pomocnik Kacper Kozłowski. Polak został wyróżniony za dobry występ okraszony golem przeciwko NEC Nijmegen

Drużyna Kozłowskiego Vittese mierzyła się w ramach 29. kolejki ligi holenderskiej z NEC Nijmegen. Polski pomocnik wyszedł na boisko w podstawowym składzie (grał do 89. minuty) i był bardzo aktywny, co poskutkowało w 29. minucie jego golem. Kozłowski pokonał bramkarza NEC Nijmegen Jaspera Cillessena podwyższając prowadzenie swojego zespołu na 2:0. Dla Polaka był to już drugi ligowy gol w tym sezonie.

Jego występ został doceniony przez holenderski portal ”Voetball International”, który nagrodził go umieszczeniem w jedenastce 29. kolejki. 19-latek w ostatnim czasie nie miał dobrego okresu, ponieważ musiał zmagać się z kontuzją. To właśnie przez nią opuścił zgrupowanie reprezentacji Polski i dwa mecze eliminacyjne do Euro 2024. Wydaje się jednak, że ta przerwa nie wpłynęła źle na jego formę strzelecką.

Aktualnie Vittese plasuje się na trzynastym miejscu w lidze holenderskiej (Eredivisie).