Karol Świderski zaliczył kolejny dobry występ w barwach Charlotte, który okrasił zdobyciem gola.

Reprezentant Polski wyszedł w podstawowym składzie swojego zespołu, który po pierwszej połowie przegrywał 0:1 po golu Bernarda Kamungo. W drugiej części spotkania Świderski wykorzystał rzut karny i doprowadził do wyrównania. Radość zawodników gości nie trwała zbyt długo, bo niespełna kwadrans później miejscowi objęli prowadzenie po golu Sebastiana Lletgeta. W ostatniej minucie regulaminowego czasu gry doprowadził Ben Bender.

O ostatecznym zwycięstwie zespołu 26-letniego napastnika zdecydowały rzuty karne, które lepiej wykonywali zawodnicy Charlotte i wygrali 4:1.

W drużynie gości całe spotkanie rozegrał Jan Sobociński, a Kamil Jóźwiak pojawił się na boisku w 85. minucie.