Jagiellona Białystok pokonuje Widzew Łódź 2-1 w pierwszym meczu trzeciej kolejki PKO Ekstraklasy. Ozdobą spotkania była bramka z rzutu wolnego Bartłomieja Wdowika.

Pierwsza połowa była lepsza dla Widzewa, który prowadził po bramce Terpiłowskiego. Przy tym trafieniu asystę zanotował jeden z liderów Widzewa- Bartłomiej Pawłowski. Wydawało się, że gospodarze w tym meczu nie osiągnął dobrego rezultatu. W pierwszej części spotkania nie wyglądali najlepiej. W szatni musieli przedyskutować jak poprawić swoją dyspozycję. Widzew chciał wrócić z Podlasia z kompletem punktów i postawił trudne warunki Jagielloni.

Druga część spotkania, to już zupełnie inna gra zespołu z Białegostoku. Na boisku zobaczyliśmy ogromnie zdeterminowaną i nieustępliwą drużynę. Na efekt trzeba było trochę poczekać, bo dopiero w 79. minucie z rzutu karnego wyrównał rezerwowy Pululu. Ozdobą spotkania była, jak się okazało, zwycięska bramka zdobyta bezpośrednio z rzutu wolnego przez Wdowika. Pięknie rozpoczął się ten weekend z PKO Ekstraklasą. Miejmy nadzieję, że pozostałe spotkania również będą obfitowały w efektowne bramki.