W trzeciej kolejce Fortuna 1 Liga do Głogowa przyjechała Bruk-Bet Termalica Nieciecza. Przyjezdni zafundowali gospodarzom prawdziwy nokaut wygrywając 5:0.

W pierwszej połowie było spokojnie. Piłkarze Bruk-Bet Termalica Nieciecza otworzyli spotkanie w 18. minucie. W szesnastce rywali ręką zagrywał Mavroudis Bougaidis, a sędzia wyłapał to i podyktował rzut karny. Podszedł do niego Wiktor Biedrzycki, który pewnie wykonał wapno. Mimo, że bramkarz Chrobry Głogów rzucił się w dobrą stronę to nie miał szans na obronę tego uderzenia. Kolejne minuty upływały pod znakiem wielu niedokładności z obu stron. Piłkarze zamiast grać to skupiali się na faulach na przeciwnikach. Gospodarze praktycznie nie stwarzali sobie dogodnych sytuacji, a i goście mieli ich jak na lekarstwo. W środku pola przede wszystkim panował duży chaos, który nie mógł przyczynić się do większej liczby goli, a wiele dośrodkowań i zagrań nie docierało do adresatów. Dopiero w ostatnich minutach pierwszej połowy mogła paść bramka do szatni. Jakub Nowakowski podawał do Wojciecha Jakubika, a ten minimalnie pomylił się przy strzale głową.

Druga część spotkania była zupełnie inna niż pierwsza. Przede wszystkim już na samym początku z dalszej gry, po drugiej żółtej kartce został wyeliminowany Michał Michalec. Zmieniła się też intensywność tego meczu i liczba piłek, które wpadały do siatki. W 63. minucie prowadzenie na 2:0 podwyższył Taras Zawijśkyj dobijając uderzenie Rajko Repa, które odbiło się od słupka. Trzy minuty później znów szczęścia nie miał Rep. Po jego strzale świetną paradą popisał się Damian Węglarz, a próba dobitki z przewrotki również okazała się nieskuteczna. Bruk-Bet Termalica Nieciecza nie czekała długo na następne gole. W 71. minucie z bliska piłkę do siatki wpakował Jakub Branecki, a w 73. minucie Morgan Fassbender zaskoczył obrońców i bramkarza głogowian. Gola na 5:0 posłał Jakub Branecki. Tym razem to Fassbender asystował, a Braneckiego została do dopełnienia tylko formalność z najbliższej odległości. Chrobry Głogów kompletnie nie radził sobie po czerwonej kartce Michaleca. Strata jednego piłkarza była decydująca i przeważała o tym, że aż tak wiele goli wpadło do bramki strzeżonej przez Węglarza.

Chrobry Głogów – Bruk-Bet Termalica Nieciecza 0:5 (0:1)

18′ 0:1 Wiktor Biedrzycki (rzut karny)

63′ 0:2 Taras Zaviyskyi

71′ 0:3 Jakub Branecki

73′ 0:4 Morgan Fassbender

86′ 0:5 Jakub Branecki

Chrobry Głogów: Węglarz – Mandrysz, Górski (75′ Wojtyra), Bougaidis – Stuglis, Tupaj (75′ Bogusz), Mucha, Michalec, Wolsztyński, Lebedyński (68′ Lebedyński) – Bartkiewicz.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza: Loska – Radwański (80′ Purece), Putivtsev, Nowakowski, Biedrzycki – Wolski (80′ Polyarus), Ambrosiewicz (62′ Rep), Hilbrycht, Jakubik (71′ Jakubik), Zaviyskyi – Poznar (71′ Poznar).