W meczu 1. kolejki Serie B Spezia Calcio wywalczyła punkt remisując na wyjeździe z FC Sudtirol 3:3 (2:1). Jedną z bramek dla przyjezdnych strzelił reprezentacyjny obrońca Arkadiusz Reca, wpisując się w 36. minucie na listę strzelców.

Trzech Polaków zagrało mecz w wyjściowej jedenastce Spezii w ramach 1. kolejki włoskiej Serie B. Bartłomiej Drągowski rozegrał na bramce 90 minut. Na boisku pojawili się też Arkadiusz Reca i Szymon Żurkowski. Drugi z nich na murawie spędził 58 minut i został zmieniony przez Włocha Rachida Kouda.

Gola na 1:0 strzelił Luca Moro. Włoch wykorzystał podanie Filippo Bandinelliego. Gospodarze do remisu 1:1 doprowadzili w 32. minucie po tym jak doświadczony Daniele Casiraghi skorzystał z rzutu karnego. Drugiego gola dla Spezii strzelił Arkadiusz Reca w 36. minucie meczu. Arkadiusz Reca na boisku przebywał łącznie 68 minut, po czym został zmieniony przez Włocha Francesco Cassata.

W 50. minucie do remisu 2:2 doprowadził Daniele Casiraghi. Goście trzeci raz objęli prowadzenie w meczu w 62. minucie. Autorem trafienia został Luca Moro, którego znakomitym podaniem obsłużył Rachid Kouda. Miejscowi zagrali do końca. Punkt uratowali w 93. minucie, dzięki nigeryjskiemu napastnikowi Rapahael Odogwu.