W meczu 1. kolejki Serie B Parma Calcio 1913 pokonała na własnym stadionie 2:0 (1:0) AC Feralpi Lonato.

Wynik spotkania otworzył w 37. minucie Adrian Benedyczak wykorzystując rzut karny. Polski napastnik na murawie spędził 71. minut. Przypominamy, że 22-latek w poprzednim sezonie zanotował dziewięć trafień.

Gospodarze drugiego gola uzyskali w 66. minucie. Prowadzenie na 2:0 podwyższył Adrian Benade Garcia. Hiszpański pomocnik osiągnął bramkowy rezultat z przedniego sezonu, gdzie na swoim koncie miał tylko jedno trafienie.

Mecz na zero z tyłu sprawił, że drużyna polskiego napastnika w tabeli zajmuje trzecie miejsce. W 2. kolejce Parma rozegra mecz na wyjeździe, a przeciwnikiem jej będzie FC Cittadella Reggina.