fot: Phoenix Rising FC

Dariusz Formella zdobył gola dla Phoenix Rising, a jego zespół pokonał Detroit City 5:0 w spotkaniu amerykańskiej USL Championship.

Zawodnicy Phoenix na przerwę schodzili prowadząc 1:0, a gola w ostatniej minucie pierwszej części spotkania zdobył Danny Trejo. Na początku drugiej połowy wynik podwyższył Panagiotis Armenakas, a w 65. minucie drugiego gola w meczu zdobył Trejo. W 81. minucie czwarte trafienie dla gospodarzy zdobył Manuel Arteaga, a wynik spotkania w doliczonym czasie gry ustalił Dariusz Formella, dla którego było to ósme ligowe trafienie w sezonie.

Formella na boisku pojawił się w 70. minucie, gdy zmienił Panagiotisa Armenakasa.

Drużyna 27-letniego pomocnika po 30. kolejkach plasuje się na czwartym miejscu w konferencji zachodniej z 45 punktami na koncie.