Zawisza Bydgoszcz oraz Pogoń Siedlce wygrały swoje mecze w 1/32 Fortuna Pucharu Polski i awansowały do kolejnej rundy.

Zawisza Bydgoszcz, która występuje w rozgrywkach trzeciej ligi, pokonała czwartoligowy Start Krasnystaw 4:0. Po pierwszej bezbramkowej połowie worek z golami otworzył w 79. minucie Piotr Okuniewicz, a cztery minuty później wynik podwyższył Maciej Koziara. W doliczonym czasie gry na listę strzelców wpisał się Krystian Sanocki oraz Kacper Nowak, który ustalił wynik spotkania.

Fortuna Puchar Polski – 1/32
Start Krasnystaw – Zawisza Bydgoszcz 0:4 (0:0)
Okuniewicz 79′, Koziara 83′, Sanocki 90′, Nowak 90′

Z wygranej 3:1 na wyjeździe mogli cieszyć się piłkarze Podbeskidzia Bielsko-Białe, którzy pokonali Pogoń Siedlce 3:1. Wynik spotkania otworzył w 21. minucie Martin Chlumecky, a do wyrównania przed przerwą doprowadził Damian Nowak. W drugiej połowie strzelali tylko zawodniczy pierwszoligowca, a dokładnie Jan Hlavica i Bartosz Bida, który w doliczonym czasie gry ustalił wynik spotkania.

Pogoń Siedlce – Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:3 (1:1)