Fot: Fenerbahce Stambuł

Sebastian Szymański zdobył jedną z bramek dla Fenerbahce Stambuł w wygranym 5:0 przez jego zespół spotkaniu z Rizesporem rozgrywanym w ramach 7. kolejki tureckiej ekstraklasy.

Reprezentant Polski otworzył wynik spotkania w trzeciej minucie, gdy otrzymał podanie na piąty metr i bez większych problemów umieścił piłkę w bramce rywali. Druga połowa rozpoczęła się podobnie jak pierwsza od gola dla gospodarzy, a na listę strzelców wpisał się Irfan Kahveci. W 62. minucie wynik spotkania podwyższył Edin Dżeko, a na kwadrans przed zakończeniem spotkania gola zdobył Dusan Tadić. Wynik meczu w doliczonym czasie gry ustalił Joshua King.

24-letni Szymański, który grał do 76. minuty ma na koncie pięć ligowych trafień. Drużyna reprezentanta Polski po siedmiu kolejkach jest liderem tabeli z 21 punktami na koncie.