Jakub Szymański
Foto: plusliga.pl

Do Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle dołączy przyjmujący Jakub Szymański. Natomiast do Projektu Warszawa przeniesie się amerykański środkowy Taylor Averill. 

Zacznijmy od transferu Jakuba Szymańskiego, który do tej pory reprezentował GKS Katowice. Ostatnio jednak coraz częściej było słychać, że Szymański przeniesie się właśnie do ZAKSY, a po rozwiązaniu jego kontraktu z GKS Katowice wszystko składało się w całość. Z racji niełatwej sytuacji kadrowej kędzierzynian zarząd GKS-y zgodził się na transakcję. 25-latek ma już doświadczenie gry w PlusLidze, więc nie będzie to dla niego niczym obcym. W nowych barwach klubowych wystąpi już w niedzielę podczas meczu ligowego z Cerradem.

Wzmacnia się nie tylko Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, ale również Projekt Warszawa. Siatkarze ze stolicy w swoich szeregach od dziś oficjalnie mają amerykańskiego środkowego Taylora Averilla. Od 2021 r. grał on dla Indykpolu AZS Olsztyn. 31-latek jest już utytułowanym i bogatym w doświadczenie siatkarzem. Na swoim koncie wraz z reprezentacją USA ma brązowy medal mistrzostw świata z 2018 roku oraz srebrny medal Ligi Narodów 2023.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!