Karolina Kołeczek
Foto: karolinakoleczek (Instagram)

Polska płotkarka Karolina Kołeczek ma nowego trenera! To ojciec drugiej naszej utalentowanej lekkoatletki – Pii Skrzyszowskiej. 

Jeszcze kilka lat do tyłu nasza reprezentantka zdobywała medale młodzieżowych Mistrzostw Europy, czy docierała do półfinału Mistrzostw Świata. Po niełatwej chorobie (zakrzepica) oraz powrocie z urlopu macierzyńskiego kariera Karoliny Kołeczek zdecydowanie przyhamowała, a jej odbudowanie nie idzie najłatwiej. Rozwiązaniem na to ma być nowy trener od zadań specjalnych, a konkretniej tata Pii Skrzyszowskiej – Jarosław Skrzyszowski.

Kołeczek do biegania wróciła w 2022 r, i od tego czasu jedyną zmianą były barwy klubowe. Z AZS UMCS Lublin zrezygnowała na rzecz przenosin do Olimpii Grudziądz. Teraz okazuje się, że kolejną zmianą jest trener, który ma przywrócić ją do dobrej dyspozycji. To właśnie w grupie z Pią Skrzyszowską (mistrzynią Europy na 100 metrów przez płotki oraz srebrną medalistką mistrzostw Europy w sztafecie 4×100 m) Kołeczek będzie miała na celu odbudowanie swojej formy. Jaki będzie tego efekt? Z pewnością przekonamy się już niedługo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!