Fot: Fenerbahce Stambuł

Sebastian Szymański zdobył bramkę dla Fenerbahçe SK w wygranym 4:1 meczu 14. kolejki tureckiej ekstraklasy z Sivassporem.

Reprezentant Polski otworzył wynik spotkania w 17. minucie meczu po tym jak wykorzystał zagranie z lewej strony boiska i pewnym uderzeniem z bliskiej odległości pokonał bramkarza rywali. Tuż przed przerwą prowadzenie gospodarzy podwyższył İrfan Kahveci. Goście gola kontaktowego zdobyli pięć minut po rozpoczęciu drugiej połowy, a na listę strzelców wpisał się Rey Manaj. W 68. minucie piłkę we własnej bramce umieścił Alaaddin Okumus, a czwartego gola dla gospodarzy zdobył na kwadrans przed zakończeniem regulaminowego czasu gry Edin Dżeko.

Dla Szymańskiego, który rozegrał całe spotkanie, było to siódme ligowe trafienie w sezonie. Fenerbahçe z dorobkiem 37 punktów jest liderem tabeli.