Tenis
Fot:sopotopen.com

Kamil Majchrzak kontynuuje zwycięską passe po powrocie z dyskwalifikacji. Polski tenisista tym razem okazał się lepszy od Brytyjczyka Olivera Tarnveta i awansował do ćwierćfinału turnieju ITF M15 w Monastyrze.

Dla Polskiego tenisisty Brytyjczyk, który sklasyfikowany jest na 889. miejscu w rankingu ATP, był dotychczas najtrudniejszym rywalem. Nie przeszkodziło to Majchrzakowi w odniesieniu to kolejnego zwycięstwa. Polak na początku pierwszego seta przełamał rywala i prowadził już 3:0. Po chwili Tarvet powrócił do gry i doprowadził do wyrównania (3:3). Kolejne gemy należał do polskiego tenisisty, który wygrał pierwszego gema 6:3.

W drugiej partii Majchrzak w pierwszym gemie przełamał rywala i nie oddał gema przy własnej zagrywce do końca seta. Ostatecznie wygrał seta, oddając rywalowi cztery gemy i mógł cieszyć się z awansu do ćwierćfinału turnieju w Monastyrze.