fot: novasports.gr

Karol Angielski zdobył jedną z bramek dla Atromitosu Ateny w zremisowanym 2:2 spotkaniu 30. kolejki greckiej ekstraklasy z Volos NPS.

29-letni napastnik wyszedł w podstawowym składzie swojego zespołu, który objął prowadzenie w osiemnastej minucie spotkania, gdy podanie polskiego napastnika wykorzystał Nikos Anthanassiou. Przed przerwą gospodarze doprowadzili do wyrównania za sprawą Juana Manuela Garcia. W drugiej połowie rzut karny na gola zamienił Karol Angielski, dla którego było yo dziewiąte ligowe trafienie w sezonie. Miejscowi do wyrównania doprowadzili w 80. minucie po golu Nemanja Glavicica.

Drużyna polskiego napastnika, który grał do 71. minuty, zajmuje siódme miejsce w ligowej tabeli.