fot: pzpn.pl

Reprezentacja Polski w futsalu zremisowała z Chorwacją 2:2 w drugim meczu barażowym o awans na mistrzostwa świata. Awans do turnieju finałowego uzyskała reprezentacja Chorwacji, która wygrała również w pierwszym spotkaniu (3:2).

Reprezentacja Polski do meczu w Chorwacji przystępowała po porażce w pierwszym meczu 2:3 i oby myśleć o awansie Biało-Czerwoni musieli w Zagrzebiu zwyciężyć. Niestety po pierwszej połowie Polacy przegrywali 0:1, a gola dla rywali w 16. minucie zdobył Dario Marinović. W drugiej części spotkania gola samobójczego zdobył Paweł Kaniewski i sytuacja Biało-Czerwonych, stała krytyczna. Polacy odpowiedzieli w 34. minucie trafieniem Piotra Skiepko, a wynik meczu w ostatnich sekundach ustaliłMichał Kubik.