Fot. Transfermarkt

Legia Warszawa zbliża się wielkimi krokami do kadrowej rewolucji w swoich szeregach przed następnym sezonem. Z klubu mającego swoją siedzibę przy ulicy Łazienkowskiej w Warszawie ma odejść Josue, na którym przez niespełna trzy lata była budowana strategia gry.

Pobyt Portugalczyka w klubie ze stolicy Polski można zaliczyć jak najbardziej do udanych ruchów transferowych. W barwach najbardziej utytułowanego klubu w Polsce Josue wybiegał na plac gry 127 razy, gdzie zdobył 29 goli i asystował 32. krotnie. Za czasów gry Portugalczyka w Warszawie wojskowy klub wstawił do gabloty jeden srebrny medal za mistrzostwo Polski oraz trofeum Fortuna Pucharu Polski i Superpuchar Polski.

Jednak we wtorkowy poranek zarówno portal TVP Sport jak i Weszło.com poinformowały, że po zakończeniu obecnego sezonu 33-latek opuści klub znad Wisły, gdyż władze Legi zadecydowały, że jego umowa nie zostanie przedłużona. Sygnał o zmianie środowiska przekazał sam zainteresowany na swoich mediach społecznościowych.

Interesującym spostrzeniem na portalu X podzielił się również Tomasz Włodarczyk sugerując, że czas w jakim władze Legi zakomunikowały koniec współpracy z Josue jest co najmniej nieodpowiedni, gdyż ta informacja może wpłynąć negatywnie na mentalność samego zawodnika przed natchodzącym starciem z Lechem Poznań, które może być decydujące w kwestii walki o udział w europejskich pucharach w przyszłym sezonie

 

Umowa Portugalczyka z warszawskim klubem wygasa wraz z dniem 30. czerwca 2024

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!