Bartosz Frankowski posędziuje mecz Ligi Europy! Znamy też arbitra spotkania Legii Warszawa w Lidze Konferencji!
Dziś poznaliśmy rozjemcę spotkania 1/16 finału Ligi Konferencji Europy, w której norweskie Molde FK podejmie Legię Warszawa. Dowiedzieliśmy się też, że Bartosz Frankowski posędziuje mecz RC Lens z SC Freiburg w ramach Ligi Europy.
Albańczyk Enea Jorgji będzie odpowiadał za sędziowanie w pierwszym meczu 1/16 finału LKE, w którym Legia Warszawa na wyjeździe zmierzy się z norweskim Molde FK. Na liniach pomagać mu będą Denis Rexha i Ridiger Cokaj. Arbitrem technicznym został wyznaczony Eldorjan Hamiti. Cała trójka pochodzi z Albanii. Na VAR-ze zasiądą natomiast Włosi: Luca Pairetto oraz Michael Fabbri.
Mecz ten odbędzie się 15 lutego o godzinie 18:45 w Molde.
Polski sędzia Bartosz Frankowski będzie gwizdał, w pierwszym spotkaniu 1/16 finału LE pomiędzy francuskim RC Lens, a niemieckim SC Freiburg. Do Francji zabierze ze sobą liniowych Marcina Bońka i Jakuba Winklera i technicznego Damiana Kosa. Za pracę VAR odpowiedzialni będą również Polacy – Tomasz Kwiatkowski i Piotr Lasyk.
Spotkanie to zaplanowano na 15 lutego, na godzinę 21:00 w Lens.
Polecane
Piłka nożna06.04.26PKO Ekstraklasa: Lechia Gdańsk już w połowie tabeli! Korona wraca z Trójmiasta bez punktów
Tymoteusz Mech
Piłka nożna06.04.26PKO Ekstraklasa: Legia Warszawa górą! Pogoń Szczecin z dużymi kłopotami!
Ewa Betlej
Piłka nożna06.04.26Betclic 1. Liga: Puszcza zwycięża na swoim terenie
Milena Romanowska
Piłka nożna06.04.26PKO Ekstraklasa: Wielkie lanie w Niecieczy! Termalica Bruk-Bet pokonała Piast Gliwice
Tymoteusz Mech