Ekspert Polsatu Sport Jerzy Mielewski na wideoblogu dla Interii poinformował o transferowym hicie w PlusLidze. Chodzi o przenosiny Francuskiego rozgrywającego Grupa Azoty ZAKSY Kędzierzyn Koźle Benjamina Toniuttiego, który w następnym sezonie prawdopodobnie będzie reprezentował barwy Jastrzębskiego Węgla. 

 

„Jest kolejna sensacyjna informacja. Mowa bowiem o zawodniku, który od wielu lat reprezentuje barwy tego klubu. Po drugie dlatego sensacyjna, bowiem jest to kluczowa postać pewnej ekipy. Jest to też zawodnik ceniony nie tylko w Polsce, ale również w Europie i na całym świecie. Mowa o Benjaminie Toniuttim. Siatkarz ten od wielu lat jest w ZAKS-ie i jeśli charakteryzujemy ten zespół, Ben jest na szczycie tej osi. Ben Toniutti, Olek Śliwka i Paweł Zatorski”- wyjawił ekspert.

 

„Okazuje się, że Toniutti od przyszłego sezonu nie będzie już siatkarzem ZAKS-y. Dobra informacja jest taka, że Ben zostanie w Polsce, pozostając w naszej PlusLidze. To jest właśnie kolejna niespodzianka. Według mnie Toniutti będzie zawodnikiem Jastrzębskiego Węgla” – dodał jeszcze Jerzy Mielewski

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!