foto: Krzysztof Nowaliński

Developres SkyRes Rzeszów rozpoczyna budowę zespołu na sezon 2021/2022 od zakontraktowania kapitan Jeleny Blagojević. Serbce wyraźnie imponuje stolica Podkarpacia i ekipa obecnych wicemistrzyń kraju – będzie to dla niej już piąty sezon pośród „Rysic”.

Znana z perfekcyjnego przyjęcia Jelena Blagojević do rzeszowskiego zespołu przeszła po sezonie 2016/2017 z Grupy Azoty Chemik Police, jako złota medalistka z tym zespołem. Z Developresem udało się jej zdobyć kolejne laury, ale najważniejszego polskiego trofeum nie udało się powtórzyć. W zakończonym sezonie rywalizacja finałowa z jej byłym zespołem miała sporo rumieńców, jednak zakończyła się porażką.

Mimo tego sama zawodniczka pozytywnie ocenia osiągnięcia  ostatniego sezonu. – Już w lipcu założyliśmy sobie, że będziemy walczyły o każdy medal możliwy do osiągnięcia. Udało się zdobyć medal, więc zadanie zostało zrealizowane. Wprawdzie nie udało się zdobyć mistrzostwa, ale ten srebrny medal odbieramy dobrze.

32- letnia Jelena Blagojević chwali sobie atmosferę panującą w rzeszowskim klubie, zaangażowanie działaczy i postawę koleżanek z zespołu.

Jak nietrudno się domyśleć, Serbka zostaje w Rzeszowie na kolejny, piąty rok gry dla zespołu znad Wisłoką, z myślą o realizacji najwyższych sportowych celów.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your name here
Please enter your comment!