PGE Skra Bełchatów, fot: Anna Kmiotek

Pogromem w rewanżowym spotkaniu 1/32 CEV CUP PGE Skra Bełchatów awansowała do kolejnej rundy rozgrywek. Przeciwnik z Bośni i Hercegowiny, podobnie jak dwa dni wcześniej dłuższymi fragmentami stanowił tło dla bełchatowian.

W pierwszej partii goście podjęli walkę, ustępując w bliskiej okolicy środka seta tylko jednym punktem (12:11). Potem bełchatowianie osiągnęli nieco wyższą przewagę, niemniej cały czas musieli być na baczności, gdyż przeciwnik daleko nie był. Set zakończył się 5. punktowym zwycięstwem faworytów.

Po zmianie stron oglądaliśmy już miażdżącą przewagę, a goście z Brcka zdołali ugrać ledwie 8 punktów.

Także kolejny set nie dał gościom okazji do honorowego zakończenia rywalizacji. Przewaga Skry wciąż nie podlegała dyskusji, a set zakończył się również wysoką wygraną (25:14)

PGE Skra Bełchatów – Mladost Brcko 3:0 (25:20, 25:8, 25:14)