Po słabym meczu Hydrotruck we własnej hali przegrywa z PGE Spójnią Stargard. Najlepszym strzelcem był Kacper Młynarski.

Otwarcie spotkania należało do gości. Ekipa PGE Spójni szybko prowadziła pięcioma oczkami. Później przewaga wzrastała do stanu 4:13. W tym momencie radomianie wzięli się za odrabianie strat. Seria 13:2 dawała im prowadzenie. Aktywny w Hydrotrucku był Anthony Ireland. Początek drugiej kwarty był wyrównany. Jednak szybko przyjezdni  przy stanie 29:26 dla radomian włączyli wyższy bieg w ataku. Stargardzianie dzięki trafieniom Szymkiewicza, Młynarskiego i Gildera sprawiły, że po połowie PGE Spójnia prowadziła 32:41.

Po zmianie stron dalej skutecznie grała ekipa z województwa zachodniopomorskiego. Powoli powiększali przewagę. Po trafieniu Justina Graya było 44:58. W kolejnej części meczu HydroTruck zbliżał się jeszcze na siedem punktów. W bardzo dobrej formie był ciągle Młynarski, a jego rzuty uspokoiły sytuację przyjezdnych. Radomianie nie byli w stanie odrobić strat, brakowało im przede wszystkim skuteczności. Po kolejnej akcji Baylee Steele’a przewaga wynosiła już 20 punktów.

Najlepszym graczem gości był Kacper Młynarski, który zdobył 23 punkty i 3 asysty. Po 18 oczek dołożyli Admon Gilder i Bryan Steele. W radomskiej ekipie  18 zdobył  Anthony Ireland.

HYDROTRUCK RADOM – PGE SPÓJNIA STARGARD  68:87  (19:18, 13:23, 19:20, 17:26)