Tenis
Fot:sopotopen.com

Kamil Majchrzak pokonał w spotkaniu pierwszej rundy turnieju Indiana Wells Słoweńca Aljaza Bedene i awansował do kolejnej rundy.

Słoweniec, który ostatnie spotkanie rozegrał niemalże osiem miesięcy temu w drabince głównej znalazł się dzięki „zamrożonemu” rankingowi. Pierwszy set to całkowita dominacja Majchrzaka, który seta zakończył zaledwie po siedemnastu minutach gry. W drugim secie rywal zagrał o wiele lepiej jednak to Polak przy stanie 5:5 przełamał rywala wygrał kolejnego gema przy własnym serwisie i mógł cieszyć się po raz pierwszy w historii z awansu do kolejnej rundy turnieju Indiana Wells.

W kolejnej rundzie rywalem Majchrzaka będzie rozstawiony z numerem „20” Amerykanin Taylor Fritz.