Legia Warszawa

W zaległym spotkaniu 5.kolejki PKO Ekstraklasy Legia Warszawa pokonała 4:1 Termalice Bruk-Bet Nieciecza i awansowała na jedenaste miejsce w tabeli.

Warszawianie byli faworytem i już od początku przejęli inicjatywę co zaocowało sytuacją Lopesa, który otrzymał podanie z prawej strony boiska od Johanssona jednak jego uderzenie z jedenastu metrów obronił Pawluczenko. Chwile później Wszołek uderzył sprzed pola karnego jednak ponownie góra był bramkarz przyjezdnych. Legia dopięła swego w 25.minucie gdy uderzeniem za pola karnego bramkarza rywali pokonał Josue. W 37.minucie gospodarze podwyższyli prowadzenie, a z bramki mógł cieszyć się Tomas Pekhart. Przed przerwą mistrzowie Polski zdobyli trzecią bramkę po uderzeniu głowa Mateusza Wieteski.

W drugiej części spotkania Legia kontrolowała przebieg spotkania i w 72.minucie swoją drugą bramkę w spotkaniu zdobył Tomas Pekhart. W ostatnich sekundach regulaminowego czasu gry bramkę dla popularnych „Słoni” zdobył Artem Putiwcew.