W spotkaniu siódmej kolejki grupy B eliminacji do mistrzostw Europy reprezentacja Polski do lat 21 zremisowała z Izraelem 2:2.

Podopieczni Macieja Stolarczyka wyszli na prowadzenie w dziesiątej minucie po bramce Adriana Benedyczyka, który wykorzystał zagranie z lewej strony boiska i pokonał bramkarza rywali. Druga część spotkania rozpoczęła się od ataków gospodarzy, którzy w 50.minucie wykorzystali błędy w defensywie Biało-czerwonych i za sprawą Liela Abada doprowadzili do wyrównania. Wraz z upływem minut gospodarze dominowali i swoją przewagę udokumentowali w 73.minucie po bramce Omari Gandelmana. Pięć minut później indywidualna akcją popisał się Jakub Kamiński i ustalił wynik spotkania.

Polacy mają po siedmiu kolejkach na koncie czternaście punktów i zajmują trzeciej miejsce w tabeli grupy B.