raków
fot: Twitter.com @Rakow1921

Kibice w Małopolsce na pewno się nie nudzili, dzisiejszy mecz obfitował w dużą ilość akcji bramkowych.

Już w 13 minucie Raków mógł objąć prowadzenie za sprawą Sturgeona, ale niestety uderzył tuż  nad poprzeczką bramki Pawluczenki.  Drużyna prowadzona przez Marka Papszuna grała, tworzyła sytuacje aż w końcu w 36 minucie meczu Ivi Lopez wykorzystał podanie Patryka Kuna i wyprowadził Częstochowian na prowadzenie. Już w 62 minucie spotkania Raków prowadził 0:2 krótko rozegrany rzut rożny wrzutka Sorescu piłkę po strzale Petraska odbił bramkarz gospodarzy, ale przy dobitce nie miał już żadnych szans. Raków po bramce Vladislava Gutkovskisa prowadził już dwoma bramkami. Ekipa Marka Papszuna dalej prowadziła grę mieli kilka sytuacji, ale nie zdołali strzelić bramki. Aż do 91 minuty meczu kiedy to Sebastian Musiolik dobił rywali i przypieczętował zwycięstwo gości.