Piłka nożna
Fot: mlssoccer.com

New England Revolution pokonało na własnym stadionie Charlotte FC 2:1, a jedną z bramek dla gospodarzy zdobył Adam Buksa.

25-letni napastnik wyszedł w podstawowym składzie swojego zespołu i już w ósmej minucie wyprowadził swój zespół na prowadzenie. Reprezentant Polski otrzymał podanie z prawej strony boiska i uderzeniem głową pokonał bramkarza rywali. Gospodarze podwyższyli prowadzenie w drugiej części spotkania za sprawą Matta Polstera. Na pięć minut przed zakończeniem spotkania bramkę kontaktową zdobył Ortiz jednak goście nie zdołali ostatecznie doprowadzić do wyrównania.

W zespole Charlotu całe spotkanie rozegrał Karol Świderski, a Kamil Jóźwiak i Jan Sobociński znaleźli się poza kadra meczową.