W pierwszym piątkowym spotkaniu Radomiak Radom przegrał na własnym stadionie z Cracovią Kraków 0:1. Trafienie na wagę trzech punktów zanotował w 25.minucie Jakub Myszor.

Początek spotkania głównie gra w środkowej części spotkania oraz próby uderzenia z dalszej odległości w wykonaniu obydwu zespołów. W 15.minucie boisko z powodu kontuzji musiał opuścić Luizao, którego zastąpił Felipe Nascimento. W 24. minucie pierwsza groźna akcja w wykonaniu Cracovii zakończyła się zdobyciem bramki przez Jakuba Myszora, który wykorzystał zbyt krótkie wybicie piłki przez jednego z zawodników Radomiaka i pokonał bramkarza rywali. W odpowiedzi Karol Angielski uderzał na bramkę Krakowian jednak niecelnie.

W drugiej części spotkania Cracovia ruszyła do ataków i w 57.minucie Myszor uderzał w znakomitej okazji jednak jego uderzenie w ostatnich chwili zostało zablokowane. Kilka sekund później przyjezdni zdobyli bramkę jednak sędzia dopatrzył się przewinienia jednego z zawodników Cracovii i bramka nie została uznana. Zawodnicy Jacka Zielińskiego zdobyli bramkę w 67.minucie jednak po umieszczeniu piłki w siatce arbiter boczny zasygnalizował pozycję spaloną Jakuba Myszora, który pokonał bramkarza rywali i nie uznał bramki. Niespełna kwadrans przed zakończeniem spotkania zaatakował Radomiak i mógł wyjść na prowadzenie po uderzeniu Leandro jednak piłka po jego uderzeniu zatrzymała się na słupku. W 84.minucie w polu karnym faulowany był Santos, a arbiter bez chwili zawahania wskazał na rzut karny. Jednak po sprawdzeniu sytuacji arbiter postanowił anulować rzut karny i ukarać Santosa żółtą karta za próbę wymuszenia rzutu karnego. W doliczonym czasie gry Mateusz Cichocki uderzył z dystansu jednak bardzo niecelnie.