MLS
fot:newyorkredbulls.com

Patryk Klimala zdobył bramkę dla New York Red Bulls, a jego zespół pokonał Charlotte FC 3:1 w meczu 1/8 finału Pucharu USA.

Klimala wyszedł w podstawowym składzie swojego zespołu i już w drugiej minucie najlepiej odnalazł się w polu karnym i wyprowadził swój zespół na prowadzenie. Radość gospodarzy nie trwała zbyt długo, bo już w ósmej minucie Daniel Rios doprowadził do wyrównania. New York wyszedł ponownie na prowadzenie w 63.minucie po tym jak Patryk Klimala po indywidualnej akcji zagrał piłkę wzdłuż bramki, a tam futbolówkę z najbliżej odległości w bramce umieścił Dylan Nealis. W doliczonym czasie gry wynik ustalił Tom Barlow. W zespole gości w 71.minucie na boisku pojawił się Kamil Jóźwiak.