Fot: tauronliga.pl

OnlyBio Pałac Bydgoszcz przegrał we własnej hali z Budowlanymi Łódź 1:3 w meczu siódmej kolejki TAURON Ligi.

Bydgoszczanki, które przed spotkaniem plasowały się na czwartej pozycji były stawiane w roli faworytek jednak w pierwszym secie lepszy okazał się zespół z Łodzi wygrywając 25:17. W drugiej partii to gospodynie grały pewniej i wygrały 25:21 doprowadzając do wyrównania.

Trzecia odsłona była podobna do seta otwierającego spotkanie w którym dominował zespół Budowlanych i wygrał trzecią partię 25:16. Czwarty set to znakomita gra Łodzianek podobnie jak w pierwszym i trzecim secie grały pewnie w ataku i bardzo dobrze broniły, a efektem tego było zwycięstwo w czwartym secie 25:20 i 3:1 w całym meczu.

OnlyBio Pałac Bydgoszcz – Grot Budowlani Łódź 1:3 (17:25, 25:21, 16:25, 25:20)