Eks reprezentant Polski Dardan Berisha poprowadził swój zespół do wygranej KB Sigal nad Enea Zastalem w ramach rozgrywek ENBL.

Początek spotkania układał się po myśli drużyny z Energa Basket Ligi, a po 10 minutach i trafieniu Bryce’a Alforda było 22:16. Jeszcze po pierwszej połowie zielonogórzanom udawało się utrzymywać przewagę, ale po przerwie inicjatywę przejęła drużyna z Kosowa. Świetnie spotkanie rozgrywał były reprezentant Polski, Dardan Berisha (ostatecznie 28 punktów, 8 asyst, 5 zbiórek), a Sigal krok po kroku budował swoje prowadzenie. Ostatecznie zwyciężył 89:75.

W Enea Zastalu wyróżniali się Bryce Alford z 19 punktami i 4 asystami oraz Jan Wójcik (16 punktów, 8 zbiórek, 2 asysty).

Enea Zastal BC Zielona Góra – KB Sigal Prisztina 75:89 (22:16, 16:19, 20:26, 17:28)

Enea Zastal: Alford 19, Jan Wójcik 16, Kutlesić 10, Hadzibegović 9, Brewton 7, Szymon Wójcik 7, Zecević 7, Góreńczyk 0, Trubacz 0

Sigal: Berisha 28, Thomas 17, Wilson 15, Memed 9, Kakruki 8, DeBisschop 6, J. Zeqiri 6