W trzecim występie w Lidze Mistrzyń Developres Bella Dolina Rzeszów podejmował klubowego mistrza świata Carraro Immoco Voley Conegliano, któremu uległ 1-3. Rzeszowianki wygrywając w dobrym stylu pierwszą partię narobiły apetytu swoim fanom, jednak potem włoski zespół przyspieszył tempo gry, wygrywając z nawiązką trzy pozostałe sety.

Gospodynie nie uklękły przed utytułowanym zespołem z Conegliano i jeszcze przy jednocyfrowym wyniku zaczęły budować przewagę, która początkowo wynosiła cztery punkty (11:7). Dało im to dużą pewność, dzięki czemu nie wypuściły seta z rąk, wygrywając po świetnej grze w defensywie Szczygłowskiej oraz kapitalnej w innych elementach gry aż 25:16. Druga partia rozpoczęła się bardzo wyrównanie, ale od stanu 8:7 dla drużyny Joanny Wołosz zaczęła się dominacja Włoszek. Siatkarki Dewelopresu nie były w stanie przełamać dobrej serii rywalek i pozwalały na zbyt wiele, co w konsekwencji doprowadziło do porażki 18:25.
Trzecia odsłona dała nadzieję polskim kibicom na dobry wynik, gdyż popularne Rysice wypracowały na początku trzypunktową przewagę. Później włoski zespół przyspieszył grę, odrabiając straty. Remis utrzymywał się do stanu 16:16. Od tego momentu punktowały już tylko siatkarki Conegliano, które wygrały partię 25:16.
W czwartym secie od początku było widać siłę klubowych mistrzyń świata. Włoski zespół już od stanu 2:2 zaczęły budować konkretną zaliczkę. Magiczną liczbą znów okazała się „16”. Po zdobyciu tej liczby punktów Developres ponownie stanął i emocje na Podpromiu powoli dobiegały końca.
Mistrzynie świata, zdobywca Ligi Mistrzyń i mistrz Włoch pokazał na Podkarpaciu klasę i o niespodziankę w wykonaniu rzeszowianek było trudno.

Developres BELLA DOLINA Rzeszów – Carraro Imoco Conegliano 1:3 (25:16, 18:25, 16:25, 16:25)

Developres BELLA DOLINA Rzeszów: Bagrowska, Blagojević, Centka, Obiała, Wenerska, Rapacz, Orvosova, Szlagowska, Kalandadze, Jurczyk, Bińczycka, Przybyła, Szczygłowska

A. Carraro Imoco Conegliano: Carraro, Plummer, Souarcini, De Kruuf, Gennari, Gray, Lubian, Haak, Fahr, Wołosz, Pericati, De Gennaro