Reprezentacja Polski do lat 19 w swoim drugim spotkaniu eliminacji do mistrzostw Europy pokonała 3:0 Łotwę, a bramkę na wagę trzech punktów zdobył Kacper Urbański i Tomasz Pienko.

Podopieczni Marcina Brosza w pierwszym spotkaniu zremisowali z Izraelem 1:1 i aby mieć szans na awans do turnieju finałowego musieli pokonać Łotyszy, którzy w pierwszym spotkaniu ulegli Serbii (porażka 0:1). Biało-Czerwoni wyszli na prowadzenie na początku drugiej połowy po bramce Kacpra Urbańskiego, któremu asystował Tomasz Pieńko. W siedemdziesiątej ósmej minucie role się odwróciły i to Urbański asystował przy bramce zawodnika Zagłębia Lubin. W 86.minucie wynik meczu ustalił Kacper Urbański dla którego było to drugie trafienie w spotkaniu.

Na zakończenie eliminacji Polacy 28 marca o godzinie 14:00 zmierzą się z Serbią.

el.ME – 2.kolejka
Polska – Łotwa 3:0 (0:0)
Urbański 49′, 86′, Pieńko 78

Polska: Oliwier Zych – Dawid Bugaj, Wiktor Matyjewicz, Miłosz Matysik, Igor Drapiński, Miłosz Brzozowski (66, Jakub Lewicki) – Maximillian Oyedele (90,Levis Pitan), Kacper Urbański, Igor Strzałek (85, Dominik Biniek) – Jordan Majchrzak (66, Szczepan Mucha), Tomasz Pieńko (90, Alex Da Graça Marques).

Łotwa: Ņikita Parfjonovs – Deniss Silajevs-Kožurovs, Kristaps Kārlis Krieviņš, Niks Sliede, Daniels Nosegbe-Suško, Kristers Atars – Dans Sirbu, Rodrigo Gaučis (46, Grigorijs Degtjarevs), Gļebs Žaleiko, Emīls Aizpurietis (66, Ivans Patrikejevs) – Valerijs Lizunovs.