Karol Kłos
Foto: Instagram @karolklos

To koniec przygody środkowego reprezentacji Polski Karola Kłosa z PGE Skrą Bełchatów. Siatkarz przyznał na swoim Instagramie, że po zakończeniu sezonu opuści szeregi żółto-czarnych. 

Karol Kłos w Skrze spędził trzynaście sezonów. W Skrze występował od 2010 roku, a dziś za pośrednictwem swojego Instagrama przekazał oficjalnie, że trzynasty sezon był jego ostatnim w Bełchatowie. W kuluarach o jego odejściu mówiło się już od stycznia, kiedy Skrze kompletnie nie wychodziła gra w fazie zasadniczej PlusLigi. Okazało się, że chwilowy przebłysk po zmianie trenera nie wystarczył do awansu do fazy play-off.

Przez ten czas Karol Kłos zdobył w barwach bełchatowian dziesięć pucharów oraz cztery medale. Trzy razy sięgał po Mistrzostwo Polski, trzy razy po Puchar Polski i czterokrotnie po Superpuchar Polski. Do tego dorzucił srebro i brąz Ligi Mistrzów oraz srebro i brąz klubowych mistrzostw świata.

Okazję do pożegnania z bełchatowskimi kibicami środkowy polskiej reprezentacji będzie miał podczas swojego ostatniego spotkania. Na ten moment nie wiadomo kiedy to będzie. O dacie i godzinie Kłos obiecał poinformować swoich obserwujących i wiernych fanów właśnie na Instagramie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!