Fot: Twitter/Bruk-Bet Termalica

W zaległym spotkaniu 23. kolejki Fortuna I Ligi Bruk-Bet Termalica Nieciecza pokonała 2:1 Puszczę Niepołomice i awansowała na drugie miejsce w tabeli.

Spotkanie od mocnego uderzenia rozpoczęli zawodnicy gospodarzy, którzy już w pierwszej minucie wyszli na prowadzenie po bramce Andrzeja Trubeha. Po stracie bramki zawodnicy Puszczy próbowali odrobić straty jednak to zawodnicy z Niecieczy mogli podwyższyć prowadzenie w 12. minucie jednak uderzenie Trubeha okazało się minimalnie niecelne. Gospodarze podwyższyli prowadzenie w dwudziestej minucie po uderzeniu z dystansu Andriia Dombrovskiy’a. Po stracie bramki goście cofnęli się i oczekiwali na kontratak jednak nie potrafili przełamać dobrze zorganizowanej drużyny z Niecieczy.

Na początku drugiej połowy Rok Kidric wlał nadzieję w serca kibiców Puszczy zdobywając bramkę kontaktową. Szanse na korzystny rezultat przyjezdni stracili po godzinie gry gdy drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartką ukarany został Wojciech Hajda.