Michał Skóraś
Foto: Twitter @FabrizioRomano

Przygoda Michała Skórasia z Lechem Poznań dobiegnie końca wraz z zakończeniem sezonu 2022/2023 w PKO BP Ekstraklasie. Dziś zarówno nowy klub jak i jeszcze aktualny polskiego pomocnika poinformował o tym co stanie się 1. lipca. 

Nowym zespołem Michała Skórasia od 1. lipca 2023 r. będzie belgijski Club Brugge, z którym pomocnik już podpisał czteroletni kontrakt. W tym sezonie, w barwach Lecha Poznań Skóraś notował fantastyczne liczby. Zaliczył łącznie czterdzieści osiem występów strzelając przy tym piętnaście goli i dokładając sześć asyst. To skusiło belgijski klub do walki o Polaka. Intensywne pogłoski o jego transferze do Belgii były widoczne już od kilkunastu dni. Dziś informacja ta została oficjalnie potwierdzona przez Club Brugge oraz Lecha Poznań.

W koszulce ”Kolejorza” polski pomocnik rozegrał ponad sto meczów, zdobył Mistrzostwo Polski, miał okazję wystąpić w ćwierćfinale Ligi Konferencji Europy oraz w seniorskiej reprezentacji Polski.

Na ten moment nie jest znana kwota jaką Club Brugge wyłożył na transfer Michała Skórasia. Z nieoficjalnych informacji ”hln.be” wynika, że Polak mógł kosztować Belgów około sześć milionów euro. Do tego doszły jeszcze takie kwestie jak bonusy czy kwota odstępnego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!