Foto: Statman Dave

Media ciągle snują domysły na temat przyszłości polskiego pomocnika Piotra Zielińskiego. Aktualnie ”Zielu” łączony jest z przenosinami do Liverpoolu, które miałaby się ziścić w letnim okienku transferowym. 

Bardzo możliwe, że Zieliński będzie poszukiwał nowego klubu. Jego aktualna umowa z SCC Napoli wygasa w czerwcu 2024 i do tej pory nie udało jej się przedłużyć. Ciągle jednak pozostaje na to czas. Pytanie jednak czy działaczom będzie na tym zależeć. Z pewnością na zainteresowanie Zieliński nie może narzekać. Ten sezon w Serie A wyszedł mu wyśmienicie. Polak świętował mistrzostwo Włoch z Napoli, które zdobyło ten tytuł również dzięki jego dobrej formie.

Jeden z polskich dziennikarzy przekazał informację o zainteresowaniu polskim pomocnikiem Liverpoolu. To już nie pierwszy raz, kiedy osobistości z Anfield przyglądają się Zielińskiemu i badają jego sytuację. Podobno doszło już nawet do wstępnych rozmów pomiędzy Polakiem, a Anglikami. Co jednak z tego wyniknie? Na ten moment kontrakt Zielińskiego nadal obowiązuje i tutaj raczej nic się nie zmieni. Liverpool natomiast będzie musiał poszukać następstwa za odchodzących wraz z końcem sezonu James Milnera, Naby’ego Keita oraz Alexa Oxlade-Chamberlaina.

 

Poprzedni artykułOFICJALNIE: Julia Kąkol kończy karierę! Niespodziewana decyzja polskiej siatkarki!
Następny artykułPKO BP Ekstraklasa: Czwarty mecz bez zwycięstwa ,,Nafciarzy”! Stal nadal bez zapewnienia sobie gry w najwyższej klasie rozgrywek!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!