Mimo bramki Kacpra Przybyłki jego zespół Chicago Fire przegrał 1:2 z Charlotte FC w amerykańskiej Major League Soccer.

Polak rozpoczął mecz w podstawowej jedenastce. W 29. minucie otworzył wynik spotkania wychodząc z kontrą. Przybyłko przy pierwszym strzale zatrzymał golkiper Charlotte FC, ale przy drugiej próbie był już bezradny. W 79. minucie Polak został zmieniony przez Giorgosa Koutsiasa. Dla polskiego napastnika był to trzeci gol w sezonie ligowym.

Na boisku wśród gospodarzy mieliśmy dwóch polskich piłkarzy: obrońcę Jana Sobocińskiego i napastnika Karola Świderskiego. Kamil Jóźwiak nie zmieścił się w kadrze meczowej.

Zespół, w którym gra Przybyłko zajmuje trzynaste miejsce w tabeli konferencji wschodniej z czternastoma punktami wywalczonymi w dwunastu spotkaniach. Charlotte plasuje się sześć lokat wyżej, na siódmej pozycji z osiemnastoma punktami w trzynastu meczach.

Liga MLS:

Charlotte FC – Chicago Fire 2:1 (0:1)

29′ 1:0 Kacper Przybyłko

68′ 1:1 Brandon Cambridge

81′ 2:1 Brandon Cambridge