Filip Szymczak
Foto: Twitter @LechPoznan

Lech Poznań jeszcze przed zakończeniem sezonu 2022/2023 w PKO BP Ekstraklasie porządkuje formalne sprawy związane z kontraktami piłkarzy. Dziś ”Kolejorz” poinformował o podpisach na umowach trzech piłkarzy. 

Trójka piłkarzy (dwóch obrońców i jeden napastnik) odnowiła swoje umowy z Lechem Poznań. Mowa o kolejno: Filipie Szymczaku, Barrym Douglasie oraz Filipie Dagerstarze.

  • Filip Szymczak

Kontrakt polskiego napastnika będzie obowiązywał do końca czerwca 2027 r. 21-latek w tym sezonie Ekstraklasy wybiegał na murawę dwadzieścia jeden razy przy czym strzelił dwa gole.

  • Barry Douglas 

Szkot natomiast związał się z Lechem Poznań umową do 30. czerwca 2024 r. 33-letni obrońca wystąpił piętnaście razy w rozgrywkach PKO BP Ekstraklasy (2022/2023).

  • Filip Dagerstal

Najbardziej skomplikowana była sytuacja szwedzkiego defensora Dagerstala, który do tej pory grał na rocznym wypożyczeniu w Lechu. ”Kolejorz” zdecydował się jednak przygarnąć obrońcę na stałe w swoje szeregi i nie oddawać już rosyjskiemu FK Chimki. W aktualnie trwających jeszcze rozgrywkach Ekstraklasy Filip Dagerstal meldował się dziewiętnaście razy na boisku.

Poprzedni artykułPoznaliśmy frekwencję PGNiG Superligi Kobiet. Trzy widownie ze średnią, ponadtysięczną publicznością
Następny artykuł[FOTORELACJA] eWinner II Liga: Lech II Poznań – Znicz Pruszków

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!